×
 x 

Handlekurv er tom
Shopping cartHandlekurv er tom

Sexhibition 2019

 

Telesex 21500035

Guarantee

DL-N1101058
DL-N1101053
DL-N1101035
DL-N1101081
DL-N1101091
DL-N11010489
DL-N1101029
DL-N1101073
DL-N1101065
PDFSkriv ut

DreamDoll Original

Bilde ikke angitt
kr 59.995,00
Mva-beløpkr 11.999,00
Bryststørrelse
Øyefarge
Ansikt
Hudfarge
Hårfarge
on-order.gif
Beskrivelse

La deg bli forført av våre DreamDoll modeller.
Laget med originalitet og naturlige detaljer, i kombinasjon med de vakreste ansikt og sexy kropper.
Dette er de vakreste modeller og beste av DreamDolls og sexsimulering i den moderne tid, laget kun for deg.

Karismaen hennes vil forhekse deg.
Våre DreamDoll modeller er en fullt funksjonel imitasjon av en mest fantastisk kvinne.
Alle attributter av en erotisk tiltrekkende kvinne kombineres perfekt.

Skjelett:
Laget av en høy kvalitets og stabil aluminium struktur, konstruert for lang levetid. Skjelettet gir et et stort utvalg av ulike posisjoner.

Hud:
Huden føles myk og naturlig, er svært fleksibel og meget holdbar. Kan være utstrekt opp til 600%.
Med en lett vekt er dreamdolls enkel å behandle.
Det er ikke noe problem med DreamDolls og vann.
Du kan enkelt rengjøre en DreamDoll modell i badet, med normalt varmt vann uten problemer.
En DreamDoll modell er nesten som en ekte jente, og du bør derfor håndthere henne forsiktig og med mye ømhet og kjærlighet.

- Høyde: 168 cm
- Vekt: 42 k (+-5 kg)

Åpninger:
DreamDoll Modeller er laget med 3 åpninger: oral, vaginal og anal.
Stabil akkurat som en ekte kvinne,naturlig erotisk skapt, fornuftig og realistisk.

Oral åpningen (lepper, tenner) føles akkurat som en ekte munn.
Dybde mellom 12 - 14 cm

Den Vaginale åpningen vil ikke la deg gå glipp av noe.
Bli overrasket over alle de kvinnelige attributtene en DreamDoll vil tilby.
Dybde mellom 16 - 18 cm

Anal åpningen er også laget som en ekte stram kvinnelig åpning.
Dybde mellom 10 - 14 cm.

ORIGINAL Modell Versjon:

Klassisk produksjonsmetode.
Denne modellenen er produsert med all mulige silikon tetthets soner du kan bygge på en silikon modell.
Hele kroppen føles veldig myk (super jiggly).
Mykeste bryst, rumpe og hud teknologi / produksjon.

NB: ALLE DREAMDOLL DUKKENE SPESIAL LAGES TIL HVER KUNDE OG HAR EN PRODUKSJONSTID PÅ 4 - 6 UKER FØR LEVERING DIREKTE TIL DIN ADRESSE.

Omtaler

Det er ennå ingen omtaler for dette produktet.

Forbidden

Husk at det minste bestilling er på kr 200,- i varer, for at systemet skal kunne behandle ordren.
Følg med i E-postene dine, eventuelt kan du logge deg inn her for å se oppdateringer.

Verifisert av Paypal Vi donerer til Wikipedia

Online

Vi har 127 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Om oss

Forbidden™ er et dedikert erotisk nettbutikk.
Hensikten er å være lett oversiktlig uten at varesortimentet blir avkortet.
Samarbeidet med Sexhibition er unik, og ingen annen har sammenhengende like lang erfaring under samme eier i Norge.
Vi mener at nettbutikken er et av de beste i landet.